Příští zápas

Informace pro rodiče!

Informace pro rodiče!

Vážení přátelé,

Dovolte mi pouze krátký příspěvek jménem vedení  MBK Vyškov. Již několik týdnů, se objevuje nejistota ohledně pokračování zejména v ročnících 2012, 2011 a 2010.

Je pravdou, že trenéři Roman Erat a Petr Hubáček opouští náš klub. V prvé řadě bych jim chtěl opravdu srdečně poděkovat za odvedenou práci pro náš klub a zejména pro Vaše děti. Myslím, že to všechny zúčastněné výrazně positivně posunulo! Věřím, že i oni dva byli s naším klubem spokojeni a jsem přesvědčen, že se rozcházíme jako přátelé.

 Nyní již k nastalé situaci. Do všech zmíněných kategorií se klubu podařilo zajistit  adekvátní trenérskou náhradu. Tréninkový proces mladších žáků bude mít na starosti pan Coufal Petr. Mužstvo starších žáků bude mít na starosti nejzkušenější z našich trenerů pan Šimoník a pan Medek trenéři s licencí B.

Z našeho i mého pohledu bude  adekvátně zajištěna kontinuita tréninkového procesu pro všechny naše kategorie. I když souhlasím s tím, že zrovna výše dva zmínění pánové se nahrazují velice těžko, skutečně věřím, že námi zajištěná varianta není o nic horší.

V souladu s výše uvedenými skutečnosti a velikosti našeho klubu, bych Vám také rád oznámil, že není možné, aby odešlo avizované množství hráčů ze jmenovaných kategorií úplně bez náhrady.  To si prostě náš klub nemůže dovolit. A v podstatě by to znamenalo likvidaci klubu ve zmíněných ročnících, na kterou by doplatili ti co„ zbydou“. Proto se výkonný výbor MBK Vyškov rozhodl, že za všechny odcházející hráče na hostování musí požadovat členské příspěvky za sezonu 2022/23 částkou 10000 Kč. a nebo tabulkové odstupné. Které bude činit dle platných řádů 50 000 Kč za hráče ročníku 2010, 35 000 kč za ročník 2011 a 20 000 Kč za hráče ročníku 2012. Chápu Vaše případné rozhořčení a důvody pro něj, ale  náš klub vám byl dlouho dobu dost dobrý na to abyste v něm trávili spoustu času. Nevidím tedy důvod proč by tomu nemohlo být i nadále. Obvzláště, když se klubu podařilo zajistit adekvátní trenérskou náhradu.

 

V hluboké úctě Luděk Pour

Diskuze

Město Vyškov TRASKO Abex United ACARE BSG Logistika ALLAUTO STORE Buildcon s.r.o. RM Elektro Break Point Communications s.r.o Pozkom s.r.o Kooperativa RWE SDK Svoboda

Počet návštěv: 94859
Posledních 30 dnů: 478 | Posledních 7 dnů: 103 | Poslední den: 16

© 2024 Městský Bruslařský Klub Vyškov | Všechna práva vyhrazena | mbkvyskov@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne