Příští zápas

MBK Žraloci Vyškov vs HC Žihadla Moravské..

Datum a čas konání: 1.3.2024 16:00
Místo: Vyškov, Zimní stadion

Tabulka

1. HC Scorpions Brno 1 23:1 3
2. MBK Žraloci Vyškov 1 8:4 3
3. HC Žihadla Moravské.. 1 8:4 3
4. HC Orli Znojmo-mládež.. 0 0:0 0
5. HC Boskovice 1 4:8 0
6. HHK Velké Meziříčí 1 4:8 0
7. HC Sp. Velká Bíteš 1 1:23 0

Kompletní tabulka

Partneři

Město Vyškov - www.vyskov-mesto.cz - hlavní partner

TRASKO - www.trasko.cz - Komplexní dodavatel staveb a služeb pro technická zařízení budov a inženýrské stavby. Realizuje také bezvýkopové opravy kanalizací a zemní protlaky.

SDK Svoboda - www.svobodasdk.cz - Stavební firma se sídlem v Račicích-Pístovicích. Provádíme zemní a stavební práce již od roku 2008.

ACARE - www.acare.eu - Kompletní dodávky chladících, klimatizačních a vzduchotechnických zařízení pro nejrůznější použití v občanské i průmyslové výstavbě a pro příslušné technologické celky

Buildcon s.r.o. - www.buildcon.cz - Realizace a rekonstrukce staveb, inženýrské služby, rodinné domy na klíč.

ALLAUTO STORE - allauto.cz - Prodává střešní nosiče, autoboxy, sněhové řetězy, hagusy, autokosmetiku, nosiče kol, tažná zařízení, nosiče na tažná zařízení, alu kola, pneumatiky, náhradní díly.

Pumpa, a.s. - www.pumpa.cz - Specialisté na čerpadla a čerpací techniku

RM Elektro - www.rmelektro.cz - Projekci slaboproudých zařízení a rozvodů. Zabývá se elektrickou požární signalizací, měřením a regulací plynových kotelen, předávacích a výměníkových stanic.

Break Point Communications s.r.o - www.bpoint.cz - Vytváření komplexního řešení designu. Zvyšování povědomí o společnosti a produktech (PR aktivity). Mediální kampaně v TV, rozhlasu, internetu i v tištěných titulech.

Pozkom s.r.o - www.pozkom.cz - Zaměřuje se na správu a údržbu silnic, opravy a rekonstrukce pozemních komunikací, asfaltování, opravy výtluků a další zemní práce.

Kooperativa - www.koop.cz - Zajišťuje pojištění osob, vozidel, malých i středních podnikatelů, zaměstnanců, právní ochrany, majetku i občanů, průmyslu a podnikatelů, odpovědnosti za škodu nebo program pro pojištění měst a obcí.

RWE - www.rwe-gasstorage.cz - RWE je německá energetická společnost sídlící v Essenu. Zabývá se výrobou elektřiny z konvenčních zdrojů, těžbou uhlí a obchodováním s energií.

Město Vyškov TRASKO SDK Svoboda ACARE Buildcon s.r.o. ALLAUTO STORE Pumpa, a.s. RM Elektro Break Point Communications s.r.o Pozkom s.r.o Kooperativa RWE

Počet návštěv: 92948
Posledních 30 dnů: 775 | Posledních 7 dnů: 202 | Poslední den: 15

© 2024 Městský Bruslařský Klub Vyškov | Všechna práva vyhrazena | mbkvyskov@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne