Příští zápas

Partneři

Město Vyškov - www.vyskov-mesto.cz - hlavní partner

TRASKO - www.trasko.cz - Komplexní dodavatel staveb a služeb pro technická zařízení budov a inženýrské stavby. Realizuje také bezvýkopové opravy kanalizací a zemní protlaky.

Abex United - www.abexunited.com - Výrobce a dodavatel spojovacího materiálu. Společnost nabízí profesionální techniku a produkty pro řemeslné profese i průmyslové podniky. Dodáváme do všech odvětví průmyslu, ale převážně do strojírenského, energetického, zemědělského a automobilového.

ACARE - www.acare.eu - Kompletní dodávky chladících, klimatizačních a vzduchotechnických zařízení pro nejrůznější použití v občanské i průmyslové výstavbě a pro příslušné technologické celky

BSG Logistika - www.bsglogistika.cz - Spediční a logistická společnost založena v roce 2014, s cílem navázat na zkušenosti v dopravních a spedičních službách, které sahají do roku 2007. Věříme, že Vás naše služby postavené na profesionálním přístupu a maximální pečlivosti osloví a stanete se i Vy našim významným obchodním partnerem.

ALLAUTO STORE - allauto.cz - Prodává střešní nosiče, autoboxy, sněhové řetězy, hagusy, autokosmetiku, nosiče kol, tažná zařízení, nosiče na tažná zařízení, alu kola, pneumatiky, náhradní díly.

Buildcon s.r.o. - www.buildcon.cz - Realizace a rekonstrukce staveb, inženýrské služby, rodinné domy na klíč.

RM Elektro - www.rmelektro.cz - Projekci slaboproudých zařízení a rozvodů. Zabývá se elektrickou požární signalizací, měřením a regulací plynových kotelen, předávacích a výměníkových stanic.

Break Point Communications s.r.o - www.bpoint.cz - Vytváření komplexního řešení designu. Zvyšování povědomí o společnosti a produktech (PR aktivity). Mediální kampaně v TV, rozhlasu, internetu i v tištěných titulech.

Pozkom s.r.o - www.pozkom.cz - Zaměřuje se na správu a údržbu silnic, opravy a rekonstrukce pozemních komunikací, asfaltování, opravy výtluků a další zemní práce.

Kooperativa - www.koop.cz - Zajišťuje pojištění osob, vozidel, malých i středních podnikatelů, zaměstnanců, právní ochrany, majetku i občanů, průmyslu a podnikatelů, odpovědnosti za škodu nebo program pro pojištění měst a obcí.

RWE - www.rwe-gasstorage.cz - RWE je německá energetická společnost sídlící v Essenu. Zabývá se výrobou elektřiny z konvenčních zdrojů, těžbou uhlí a obchodováním s energií.

SDK Svoboda - www.svobodasdk.cz - Stavební firma se sídlem v Račicích-Pístovicích. Provádíme zemní a stavební práce již od roku 2008.

Město Vyškov TRASKO Abex United ACARE BSG Logistika ALLAUTO STORE Buildcon s.r.o. RM Elektro Break Point Communications s.r.o Pozkom s.r.o Kooperativa RWE SDK Svoboda

Počet návštěv: 95089
Posledních 30 dnů: 377 | Posledních 7 dnů: 87 | Poslední den: 3

© 2024 Městský Bruslařský Klub Vyškov | Všechna práva vyhrazena | mbkvyskov@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne